• 0

Şiddetli Baş Ağrılarından Kurtulun

Mucizeden bahsetmiyoruz ama baş ağrısında izlediğimiz yöntem mucize kadar etkili ve doğal. 

Başıma bıçak saplanır gibi ağrım var, başımın ağrısı hiç geçmiyor, baş ağrım yüzünden hayattan soğudum gibi cümleleri hemen hemen her gün sayısız danışanımızdan duyuyoruz.

Sayısız insan her gün başındaki ağrı ile ilgili hastane hastane dolaşıyor ve birçoğu sonuç alamadan bu ağrıyla yaşamak zorunda kalıyor. Yanlış teşhisler, tetikleyicilerin tespit edilememesi ve sonucunda baş ağrısı atakları hastanın hayatını alt üst ediyor.
Siz de bunlardan birisi misiniz?
Frekans tedavisi olarak adlandırdığımız sistem kişinin hastalığını yaratan etmenlerin tespit edilmesi ve bu etmenlerin vücutta bozduğu frekansları bulup onarması ile ilgilidir. Bedeninizdeki bazı hücreler hasar gördüğünde titreşimleri de bozulur. Ve çeşitli hastalıklar ile ortaya çıkmaya başlarlar. Migren de bunlardan bir tanesidir. Titreşimleri bozan bu etmenler bazen süt, kahve gibi gıdalara olan alerjiler bazen radyasyonun yani kirli elektriğin yoğunluğu olabiliyor. Bu etmenleri cihazımız ile hemen tespit ediyor ve danışanımıza vücudunun sağlık haritasını çıkarıyoruz.
İlk etapta bu hastalıktan hiçbir zaman kurtulamayacağına inanarak gelen hastalarımız, bir kaç hafta sonra büyük bir rahatlık, huzur içerisinde kısa zamanda nasıl iyileştiklerini anlatmaya geliyorlar.

Tedavi Süreci Nasıl İşliyor?

Danışanımız tedavi olma kararı alırsa önce alerjilerine karşı vücudunun bağışıklığı güçlendiriliyor ve o alerjiye karşı vücudun savaşı kazanması sağlanıyor. 1 ay gibi süren bu dönemde kişi o besinlerden uzak duruyor. 1 ay sonunda tedavisi bitmiş olacağından o gıdaları tüketebilir hale geliyor.
Sonrasında ihtiyaç varsa diğer hastalıkları için titreşim tıbbı ile tedavi görmeye devam ediyor. Danışanlarımızın %90’ı ilk seanstan sonra etkiyi görmeye başlıyor ve kendilerini çok iyi hissettiklerini ifade ediyor.
Çünkü kişi üzerinde uzun zamandır olan döküntü, halsizlik, gerginlik, ağrı, sancı, ishal, kabızlık, şişkinlik gibi durumların da düzeldiğini görüyor ve tamamlayıcı tedavi ile bir anda değişime uğruyor.
Ayrıca eğer ihtiyaç varsa akupunktur desteği de hastaya veriliyor ve ağrılarından daha çabuk kurtulması destekleniyor.
Nevralji, boyun fıtığı, migren gibi isimler ile teşhisleri konulan baş ağrısı hastalıkları merkezimizde başarı ile yapılmaktadır.
Sağlık analizinden geçmek üzere siz de 0212 672 60 36 hattından randevu alabilirsiniz.
2 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.