• 0

Astım Hastalığı Nasıl Tedavi Edilir

Dünyada 300 milyon kişiyi etkilediği düşünülen astım hastalığı; özellikle hava kirliliğinin yüksek olduğu kent merkezlerinde daha fazla görülmektedir.

Kısaca Astım

Astım, dış ortamda bulunan çeşitli alerjenler sebebiyle hava yollarının (bronşların) daralması ile ortaya çıkan ve ataklarla seyreden kronik bir akciğer hastalığıdır. Atak sırasında nefes darlığı, öksürük, hırıltılı solunum, göğüste sıkışıklık hissi gibi belirtiler görülür.

Astıma sebep olan etkenler kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Bilinen başlatıcı etkenlerin arasında en sık görülen ev tozu akarları, polenler ve küf mantarları gibi allerjenlerdir. Sigara dumanı, bazı ilaçlar, bazı yiyeceklerde bulunan katkı maddeleri de astımı başlatabilir.

Akupunktur Destekli Bio Terapi Tedavisi


Bio titreşim metodu ile tetikleyicinin kaldırılması ,bağışıklık sisteminin yükseltilmesi (güçlendirilmesi) akupunktur ile bio kimyasal değişiklik yaratılarak iç tamir dinamitlerini harekete geçirmek suretiyle iyileşmeye yardımcı olmaktır.

Tüm hastalıklarda olduğu gibi alerjide yüzeysel tedavi ile sonuç bulmaz. Vücudun tümü denge altına alınmalıdır. 

 

Bio Terapi Yöntemi İle Astım Nasıl Tedavi Edilir


Hasta oturur pozisyonda hiçbir yan etki, ağrı, sızı çekmeden tedaviye başlar. Hastanın vücudunda alerjiyi yaratan etmenler cihazın ölçtüğü titreşimler ile tespit edilir; Bu titreşimler tersine çevrilerek düzeltilir ve vücuda geri itilir. Belirli bir sürenin sonunda hasta astımın etkilerini hissetmez.

Çocuklarda Astım Tedavisi Yapılabilir mi?


Bio terapi ile yapılan tedavilerde hiçbir ağrı, sızı, yan etki hissedilmediği ve kişinin vücuduna herhangi dışarıdan bir madde gönderilmediği için bu tedavi metodunda yaş sınırı yoktur. O günlük bebekten en ileri yaşa kadar her kişi tedaviden yararlanabilir.

1 cevap

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.