• 0

Diyet Yapmadan Kilo Vermek İçin

Diyet yapmadan, sabah akşam ağır sporlar yapmadan, ilaçlar kullanmadan zayıflamanız mümkün.

Nasıl mı?

Vücudunuzda her hücre, doku, organ vb. bir titreşime sahiptir. Bu titreşimler dışarıdan gelen etkiler, gıdalar, hastalıklar sonrası zarar gördüğünde vücuttaki akışın bozulmasına sebep olur.

Akış yani denge bozulduğunda hastalıklar, rahatsızlıklar başlar. Kilo verememe, kilo alamama, zayıflayamama, obezite gibi kilo ile ilgili sorunlar da bunlardan birisidir.

Biorezonans, frekans tıbbı olarak adlandırdığımız yöntem ise bu hasarlı disklerin cihaz yardımı ile onarılması ile olur. Titreşimin olduğu her yerde tedavi de mümkündür. Çünkü vücut iyileşmek yani görevini tam yapabilmek için dengede olmak ister. Denge burada frekansların ahengidir.

İyileşme Süreci Nasıl İşler?

Titreşim tedavisi ile önce kişiden bir kaç damla kan alınır. Özel bir cihazda bu kanlar binlerce kritere göre değerlendirilir. Vücuttaki hasarlı bölgeler bu kan yoluyla tespit edilir. Akabinde kişiye özel tedavi süresi belirlenir.

Seanslar biorezonans cihazında kişinin vücuduna titreşimlerin gönderilmesi ile devam eder. Hasta hiçbir ağrı, sızı, yan etki hissetmez.

Akupunktur desteği ile zayıflama tedavisi güçlendirilirken kişinin ağrı, sıkıntı, halsizlik, gerginlik, cilt sorunları gibi rahatsızlıklarında da iyileşmeler görülebilir. Çünkü frekansların iyileştirilmesi organların bağlı olduğu çok sayıda hastalığı iyileşme yönünde destekler.

Bununla birlikte gerek görülmesi halinde danışana çiçek terapisi olarak adlandırdığımız bitki tedavisi önerilebilir. Aynı zamanda bilinçaltında kilo ile ilgili takıntılar, uyumsuzluklar tespit edilirse ücretsiz olarak bilinçaltı arındırma seansları da verilir. Bilinçaltı temizliği yapılırken hasta konsantrasyon altında tutulur. Seans bitiminden yaklaşık 24 saat sonra kilo ile ilgili takıntılar ve yarattığı sıkıntılar yerini huzurlu, rahatlamış, sakin ve kendiyle uyumlu bir ruh haline bırakır.

Frekans tıbbı kilo sorunları dışında sayısız hastalığa çare oluyor. Çölyak, alerjiler, tansiyon, diyabet, bağırsak mide sorunları, psikolojik sıkıntılar, cilt hastalıkları gibi çok sayıda rahatsızlık merkezimizde başarı ile tedavi edilmektedir.

Detaylı bilgi için: 0212 672 60 36

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.