• 0

Doktor Mesut Orhan Kimdir?

Doktor Mesut Orhan Kimdir?

Mesut Orhan 1953 yılında Konya’da doğdu. 1971 yılında Konya Erkek Lisesi’nden , 1978 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

İlk görevi Konya Merkez Hükümet Tabibi olarak hizmet yapmak olan Orhan, askerlik nedeniyle istifa etti ve askerlik sonunda serbest olarak muayene hekimliğini devam ettirdi.

1990 yılında İstanbul’da sahibi olduğu özel poliklinikte doktor olarak görev yaptı. Şu an kendisine ait olan İstanbul Bahçeşehir semtinde bulunan Lokman Özel Sağlık Hizmetlerinde doktor ve mesul müdür olarak hizmete devam etmektedir.

Bununla birlikte çalışma hayatı içerisinde Biorezonans ve bütüncül tedavi yaklaşımları ile tanışan Mesut Orhan; Lokman Bio Terapi Hizmetleri bünyesinde tamamlayıcı tıp hizmetlerini yürütmektedir.

Yeditepe Üniversitesi 2013-2014 dönem mezunlu Akupunktur Uzmanlığı, Titreşim Tıp Eğitimi ve buna bağlı Biorezonans Terapi Uzmanlığı bu alandaki eğitimlerinden bazılarıdır.

Hasta yoktur hastalık vardır yaklaşımı ile hareket eden Dr. Mesut Orhan’ın tedavi prensibi; Ortodoks tıbbın terapi silahı olan neşter ve kimyasal zehir (ilaç) ile değil, yaşam enerjisini bozarak hastalığa sebep olan vücuda yerleşmiş diğer enerjilerin tespiti ve yok edilmesi yönündedir.

İntegratif (tamamlayıcı-bütüncül) tıp alanında verdiği özel sağlık hizmetlerinde “önce sağlık” sloganını şiar edinen Orhan, hasta kabulü yapmakta ve tedavide önemli başarılar kaydetmektedir.

5 cevaplar
 1. htcmeral
  htcmeral says:

  Mesut bey çölyak hastalığımı ortadan kaldırdı. Kendisine teşekkür etmek az, ömür boyu duacısıyım. Böyle yenilikleri kimse denemez, uğraşmaz anlatmaz ise çare zor bulunur. Yolunuz açık olsun hocam.

  Cevapla
 2. Said
  Said says:

  Eski bir çalışanı olarak Ben, Mesut Beyin hekimlik bilgisi, becerisi ve pozitif enerjisiyle başaramayacağı şey yoktur kanısındayım. Selamlarımı, saygılarımı iletmekle beraber kensine kolaylıklar, hastalarına şifalar diliyorum.

  Cevapla

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.