• 0

Aynı Anda Birden Çok Hastalık Nasıl İyileşir?

Herkes hastalık hastası olduğumu düşünüyor, sürekli hastayım, çalışmakta, günlük işlerde zorlanıyorum ve oldukça mutsuzum diyenler buraya..

  • Biz sizi çok iyi anlıyoruz.

  • Hissettiğiniz tüm ağrılarda çok haklısınız.

  • Elbette hepsinin bir sebebi var.

  • Ağrının küçüğü büyüğü olmaz, beden zordaysa zordadır. 

  • Merak etmeyin biz çoklu iyileşmenin öncüleriyiz.

Bize gelen danışanlarımız hep benzer sıkıntıları yaşıyorlar. Belirli bir hastalıktan ziyade birden fazla ağrı, sızı, rahatsızlık olduğunu ve bunları yıllardır aşamadıklarını söylüyorlar.

Emin Olun Biz Tümüyle İyileşin İstiyoruz

Bizim için iyileşmek bütüncül olmalıdır. Bu yüzden de frekans tıbbı ile kişiye özel ağrısız, ilaçsız, yan etkisiz tedavi metodunu kullanıyoruz.

Tedaviye hastalarımızın kanını alıp özel bir cihazla ölçümünü yaparak ön sağlık analizini çıkarmakla başlıyoruz. Alerjilerden, deforme olan organlara, hormonal yapıdan virüslere kadar onlarca hastalık bu ölçüm ile belirleniyor.

Kan sonucunun ardından hastamızı davet ediyor ve onun için hangi tedavi planının daha doğru olacağını anlatıyoruz. Etkili etkisiz demeden her çıkan değerin üzerinde duruyor, tedavi olmadan bireysel olarak da yapılabilecekleri anlatıyoruz. Hastamız dilerse tedavi planına hiç başlamayabilir ama vücudunda ne var  ne yok iyice tanımlamış oluyoruz.

Herkese Kişisel Bir Tedavi Planı Sunuyoruz

Tedavi belirli bir bölgeye özel olmadığından birden çok organın eş zamanlı düzelmesi, hücrelerin dirilmesi, bağışıklığın güçlenmesi ile eş zamanlı bir iyileşme başlıyor. Çünkü bizim sunduğumuz sistemde vücudunuzdaki hasarlı bölgeler onarılıyor. Üstelik ilaç, neşter, takviye olmadan..

Günü kurtarmak yerine yaşamı kurtarmaya çalışıyoruz. Tek bir bölgeye odaklanıp onu düzeltmek bizim için doğru bir tedavi değil. Onu tetikleyen ve onunla birlikte deforme olan bölgelerin de aynı anda onarılması gerekiyor ki kalıcı bir sonuca ulaşalım.

Sizi Anlıyoruz

Evet sizi gerçekten anlıyoruz. Birden çok hastalığa ev sahipliği yapan bedeninizin, ilaçlardan yorgun düşmüş bağışıklığınızın günlük hayatta ne kadar zorlandığının farkındayız. Bu yüzden zaman kaybetmeyin, en yakın zamana 0212 672 60 36 dan randevu isteyin.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.