• 0

Zayıflama Hastalığı Anoreksiya’nın Biorezonans İle Tedavisi

Kilo almaktan aşırı korkma sonucu oluşan yeme bozukluğu ve beynin vücudu çarpık biçimde algılanması olarak biliriz Anoreksiya hastalığını.

Çoğunlukla kadınlarda görülür, önceleri zayıflama isteğiyle başlar ve kontrol altına alınmazsa maalesef ölüm oranları yüksektir.

Hastalık öncelikle yemek yememek ile başlar. Birey yemek yerse kilo alacağını düşünür ve zamanla kendisini hep kilolu olarak algılar. Bu süreçte, beyin besin azlığından etkilenerek sorunlar yaşamaya başlar. Aşırı sık tartılma, ölçülme ve aynada kontrol etme davranışları gelişir.

Modern çağın baskısı ile başlayan zayıflama hastalığı zamanda psikolojik, fizyolojik ve zihinsel hastalıklar ile kişiyi yavaşça ölüme sürükler.

Aşırı kilo kaybı, diyet yapma hastalığı, 3 kez üst üste adet görememe, kıl kaybı, yorgunluk, depresyon gibi belirtiler genel olarak başlangıçta görülenler arasındadır.

Anoreksiya günümüzde de oldukça yaygın, ergenlik çağındaki çok sayıda genci esir alan önemli bir hastalıktır. Yüzlerce kişi bu hastalığın farklı evrelerinde olduğu gibi, bir çoğu farkında bile değildir.

Sayısız hastalık gibi zayıflama hastalığının tedavisi de biorezonans ile mümkündür. Biorezonans yani frekans tıbbında bu hastalığı yaratan etmenler, zayıflama isteği ve akabinde gelişen algı bozuklukları hasarlı disklerin onarılması ile tedavi edilmeye başlar. 

Kişi zayıflama isteğinden, fiziksel hastalıklardan, psikolojik bozukluklardan belirli bir seans sonunda kurtulur ve normale döner.

Bu hastalığın geleneksel tıp tedavisi ile tekrarladığı, bir süre sonra yeniden ortaya çıktığı da görülmüştür. Biorezonans ile hastalığı yaratan etmenler, bilinçaltı takıntıları, vücudu zayıflamaya iten arzular onarılacağı için kişinin yaşam görüşü de iyileşme ile paralel olarak değişecektir.

Sadece zayıflama hastalığı değil; kilo alamama, kilo verme, obezite, doğal kilo verme gibi yeme bozuklukları bu tedavi ile istenilen seviyeye getirilebilir.

Çünkü bu tedavi bireylerin metabolizmasında fark yaratan frekansların doğru noktaya gelmesine katkıda bulunur, haliyle vücudun zayıflamasına veya kilo almasına vesile olacak güçlü frekanslar sayesinde sonuç değişir.

Biorezonans alerji, astım, çölyak, bel fıtığı, boyun fıtığı, migren, kilo sorunları, diyabet, tansiyon, fibramiyalji, nevralji, kas iskelet sistemi sorunları, baş ağrısı, mide rahatsızlıkları, alt ıslatma, dikkat dağınıklığı, panik atak, depresyon gibi sayısız hastalığı doğrudan tedavi edebilir. Sistemin amacı hastalığın sebebini yaratan bozuk, güçsüz frekansı bulup iyileştirmektir. Yan etki, ağrı, sızı olmadan hastalığın tedavisi mümkün.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.