PANİK ATAK NASIL TEDAVİ EDİLİR?

Psikolojik bir hastalık olarak benzer etkiler ile sayısız kişide varolan panik atak hastalığı biorezonans ile tedavi edilir bir rahatsızlıktır. Çünkü biorezonans panik atağı yaratan etmenlerin tespitini sağlayacak cihaza sahiptir; bu cihaz yoluyla o etmenlerin yerine vücut için doğru titreşimlerin ulaştırılmasını sağlar ve kişiyi bu esaretten kurtarır.
Çarpıntı, kalp atışlarını duyumsama, kalbin yerinden fırlayacakmış gibi olması, göğüste basınç bazen sol kola yayılan ağrı ve uyuşmalar, terleme, sarsılma, itilme hissi, boğulma, nefes alamama hali, soluğun kesilmesi, göğüste daralma, sıkışma, ağrı duyumsama, bulantı, karında ağrı, şişkinlik, gaz oluşması, geğirti, baş dönmesi, sersemlik hissi, düşecekmiş ya da bayılacakmış gibi olma hali, çıldırma düşüncesi, ölüm korkusu, uyuşmalar, üşüme, ateş basması gibi belirtiler panik atağın yaygın belirtileri arasındadır.

Kişi bu hissiyat sonucu hastanenin acil bölümünde serum alırken bulabilir kendisini. Veya depresyon ilaçları kullanırken. Fakat bunlar çözüm değil, durumun baskılanmasıdır. Hastalık tedavi edilmez.

Aslında panik atak vücuttaki bazı hastalıklar sebebiyle kişinin güçsüz kalması ile ortaya çıkan bir durumdur. Bilinçaltı takıntıları da hastalığı tetikler.

Frekans tıbbında hem bilinçaltı temizleme çalışması ile bu takıntılar giderilir, hem de frekans tedavisi ile panik atağa yol açan hastalıklar vücuttan gönderilir.

Hipoglisemi ( Kan şekeri düşüklüğü), Feokromasitoma ( Böbrek üstü bezi hastalığı), Kortizol hormonu yüksekliği, Troid bezinin aşırı veya yetersiz çalışması. Alkol ve diazon veya bazı epilepsi ilaçlarının birden kesilmesi, Kafein, kokain, uyarıcı anfetamin ve benzeri doping maddeleri alımı, Vitamin eksiklikleri, kansızlıklar, Beyin tümörleri, Epilepsi ( Sara) hastalığı, Multipl skleroz ve bazı nörolojik hastalıklar, Akciğer hastalıkları ( Tıkayıcı kronik akciğer, akciğerde damar tıkanması), bazı kalp hastalıkları, bazı enfeksiyon hastalıkları panik atağa yol açmış olabilir.

Biorezonans cihazı ile hastalar panik atağın etkilerinin azaldığını ilk seansta hissetmekte, desteklenen matrix (bilinçaltı arındırma) seansları ile de korku, kaygı, engişe ve gerginliklerinden kurtulmaktadır.

Add Your Comment