Tiroid hormonlarının az ya da çok salgılanması sonucu ortaya çıkan tiroit hastalıkları iyi bilinmelidir ki; tiroit vücudun önemli savunma mekanizmalarından birisidir. Tiroidin düzgün çalışmaması insan bedeninde bir çok hastalığı tetikler; ağrı ve yakınmalar ile kendini gösterir.

Zayıflama, kilo alma, terleme, halsizlik, titreme, yorgunluk, kalp çarpıntısı, mutsuzluk gibi belirtiler tiroit hastalıklarının habercisi olabilir.

Tiroid tedavisinde etkin sonuç veren frekans tıbbı hasarlı disklerin onarılması ve çevresel baskının ortadan kaldırılması ile olumlu sonuçlar verir.

Kişinin önce ön sağlık analizi yapılır ve hastalığı yaratan etmenler tespit edilir. Bu etmenler kimyasallar, gıdalar, çevre, radyasyon gibi etkiler ile vücudun akışını bozması ile hastalığı yaratır.

Ve bu akıştaki aksamayı gidermek frekans tıbbının işidir.

Hiçbir ağrı sızı hissetmeden faydalanacağınız frekans tıbbında belirli seans sonunda bağışıklığın güçlendirilmesi, çevresel etmenlerin baskılanması ile hastalıklar ortadan kaybolur. Kişinin ruhsal iyileşmesi de kendiliğinden sağlanmış olur.

Frekans tıbbı ile ayrıca migren, diyabet, obezite, kilo sorunları, tansiyon, çölyak, alerjiler, ağrı, bel boyun ağrıları gibi sayısız hastalık tedavi edilebilir.

Add Your Comment