Dünyanın bir çok yerinde yaygın olarak kullanılan frekans tıbbı, sayısız hastalığa çare olmaktadır.

Yan etkisi olmayan ve bağımlılıklardan ruhsal rahatsızlıklara, kilo problemlerinden alerjiye, bel fıtığından migrene ve kansere kadar yüzlerce hastalık üzerinde destekleyici etkisi kanıtlanmış Titreşim Tıbbı, tamamlayıcı bir tıp yöntemidir.
Kimler Yararlanır?
Biorezonans olarak da adlandırılan bu sistem 0 günlük bebeğe dahi uygulanabilir bir sistemdir. Ağrı, ilaç, yan etki gibi dezavantajları olmadığı için çocuklar ve hamileler de biorezonanstan yararlanabilir.

Tedavi Nasıl İşler?
Tedavi süreci son derece basit ve konforludur.

Tedavi süresince bağımlılık yaratan gıdalar veya maddeler (sigara, alkol vb), şikâyet edilen rahatsızlık ve bu rahatsızlığı tetikleyen alerjenlerin frekansları bedenden temizlenir.

Tedavi programları hastaya özeldir ve doktor kontrolünde yapılır. Çünkü frekans kodları tıpkı parmak izi gibi kişiye özel nitelikler de taşımaktadır.

Aynı zamanda günlük hayatın ve stresli ortamlarda bulunmanın beraberinde getirdiği elektromanyetik kirliliğin yarattığı etkileri yok eden ve vücudumuzu toksinlerden arındırarak hastalıklardan korunmamızı sağlayan koruyucu bir tıp yöntemi ya da performans artırıcı bir program olarak da kullanılmaktadır.

Frekans değeri olan her şey biorezonans desteğiyle iyileştirilebilir. Burada önemli olan uygulamanın güvenilir ve işin ehli kişiler tarafından yapılmasıdır.

 

Add Your Comment