Neden Farklıyız?

Neden Farklıyız?

BİZİM İÇİN BÜTÜNCÜL (RUH-BEDEN-KOZMİK EVREN) SAĞLIĞINIZ ESASTIR.

Yaşam dengesi çalışması ile tedavi metotlarını (geleneksel Çin tıbbında Yin-Yang dengesi) kullanıyoruz.
Geleceğe bakarak geçmişi kaybetmeden bilinen batı tıbbını en iyi izah edebilenlerden holistik düşünerek yaşamsal enerji terapisi seçenekli bir ekibiz.
Seçenekli ve hastaya en uygun terapi yöntemini hasta ile bütünleşerek uygulamaktayız. Bilimin ilerleme hızını biliyor ve inkâr etmiyoruz ama spiritüel komponentinin ne kadar çok önemli olduğunun bilinçlisi ve dolayısı ile bilinçlendirilmesi gerekliliğine inanmaktayız.
Sonuç olarak madde ve maddenin enerjisini sağlıklı kılmanın en önemlisi makro kozmosun mikro kozmos üzerindeki enerji ve blokajı sonucunda gelişen olumsuzlukların ortadan kaldırılması olduğu inancındayız.

NE ZAMAN BİZDEN YARDIM İSTEMELİSİNİZ?

Hiçbir hastalık veya kişi yoktur ki bizim sunduğumuz terapi modeline ihtiyaç duymasın. Başka bir değişle etki alanı ve terapi yelpazesi en geniş yararlanma metodudur. Çünkü yaşam enerjinizi bozan başka bir madde enerjisini tespit etmek ve organizmadan o hastalık yapıcı negatif enerji gücünü bir cihaz(Bio Terapi cihazı)  yardımı ile pozitif yöne çevirerek şifa vermektir.

Akla gelen bir kaç tedavi alanları:

 1. Her türlü romatizmal bağ doku hastalıkları(tetikleyicisi BUĞDAY UNU)
 • Her türlü kireçlenmeye bağlı hastalıklar (diz, kalça ve diğer eklem )
 • Her türlü kas kulunç ağrıları (sırt omuz ve diğer kaslar)
 • Boyun fıtıkları
 • Bel fıtıkları
 1. Her türlü ruh sağlığı problemleri(tetikleyicisi İNEK SÜTÜ ve UYARICILAR)
 • Panik atak
 • Migren
 • Psikoz-nevroz-psikonevroz
 • Depresyon
 • Sebebi bilinmeyen kalp ritim bozukluklar
 • Sebebi bilinmeyen tansiyon problemleri (esansiyel hipertansiyon)
 • Sancılı adet ve menstrüel sıkıntılar
 • Menopoz ve hormonal hastalıklar
 • Çeşitli cilt problemleri
 1. Kanserli doku enerjisini çevirmede immun sitem güçlendirme ve kemoterapi sonu yaşam kalite yükseltmede
 2. Çölyak (glüten enteropatisi)
 3. Her türlü alerji köken tedavilerinde
 4. Her türlü akut ve kronik ağrılı durumlarda

HASTALIKLARDA VE DAHASI!

* Özgül tanıyı öğrenmek,

*Tanı ve kanıta ve yanıta dayalı tedavi planı hakkında açık konuşan hekim ile takım arkadaşı olacağınız bir ekibin üyesi olmak,

*Kalıcı iyilik için ağrınız geçtikten sonra yaşam tarzı değişikliği yaratmak istiyorsanız, bizim en kısa sürede iyileştirmeyi başaracağımız hastasınız.

NE İŞ YAPIYORUZ?

İnsan yaşamında kazanılan tüm iyi kötü enerjilerinin depolandığı atıldığı ve biriktiği ortak alan fıçıya (manyetik alan) dışarıdan yüksekten bakıyoruz olası gerekeni çoğaltıp olmaması gerekeni ortadan kaldırıyoruz. Yaşam boyunca hatta aileden gelen hastalık yapıcı gıdalar, bakteri, virüs, parazit, protozoon, kimyasallar, ağır metaller, elektromanyetik kirlilik (elektronik kirliliği) gibi fıçıyı dolduran tetikleyicilerin frekanslarını yok etmek suretiyle şifa vermektir işimiz.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

 1. Bio Terapi cihazı dahil edilerek hastalık ajanlarından hastayı arındırma,
 2. Akupunktur uzmanlığımızla akupunktur noktalarına kuru iğne yaparak biyolojik denge dönüşümünü sağlamak ve iç hekimini göreve çağırmak,
 3. Bio terapi ve akupunktur ile vücudun iç tamir dinamitlerini aktive ederek bağışıklık sisteminin kendi kendini tedavi etmesini sağlamak,
 4. Bio enerji alan çalışması ile bilinçaltı tüm olumsuz negatif enerjilerden arındırma ve zero limit noktada kötü bozucu alanı yok etme sonu iyileşmede farklılık yaratmak,
 5. Bireysel nötralizasyon sistem apereyleri ile kişi üzerindeki kirli elektriğin oluşturduğu adinamiyi kronik yorgunluğu kaldırmakla manyetik alan temizliği yapmak,
 6. Kronik eretici hastalıklarla mücadelede (kanser,oto immun sistem romatizma ve diğer hastalıkları vs) kökü antik çağlardan gelen bitki karışım terapileri,
 7. Asidik organizmada baş gösteren hastalıklarda suçlu ilan edilen aşıt oluşumu hastalık davetiyesi çıkarmaktadır. Ortam asidi hücrelerin kullanıp attığı toksin ve oksidanlarla arttığında metabolizma ve metabolik hastalıkların geliştiği bilinmektedir. Vücut sıvı ortamı alkaliye dönüştürüldüğünde asit oksidanların atılımımı artacak ve kalıcı veya geçici hastalıkların gelişmesinin önüne geçilecektir. Kilo ve yağlanma normal persantilite oluşacaktır. Sonuçta alkali damla önermesi ve ayarlanması ile hedefe ulaşılmaktadır.
 8. Ölümden gayrı her türlü derde deva methiyesi olan çörek otu yağı terapide etkili gördüğümüz ve uyguladığımız terapi şeklidir.
 9. Keza doğadan gelen doğa ahengini tanzim eden birçok gıda tüketiminde yararı görülen bitki tedavi usulleri (buğday filiz tomurcuğu rüşeym, pirinç kepeği yağı, havuç, turpgiller vs)

Sizlerden Gelenler

Teşekkürler!

Caner ÇELEBİ

Ahmet YILMAZ

Melisa AVCI