Gluten alerjisi, buğday alerjisi, gıda intoleransı gibi terimler ile sıkça duyduğumuz çölyak çağın tıbbı biorezonans ile tedavi edilebilen bir hastalıktır.

Biorezonans Nedir?

Önce biorezonanstan bahsetmekte fayda var. İnsan vücudunda her bir organ, hücre, doku vb. bir frekansa sahip. Ve bu frekanslar birbiriyle uyumlu, düzgün çalışmak durumunda. Aksi halde vücut direncini kaybeder, her insanda farklı koşullarda hastalıklar ortaya çıkar.
Biorezonans yani frekans tıbbı olarak adlandırdığımız tedavi metodunla bu titreşimleri ölçen özel bir cihaz mevcut. Cihaz hasarlı frekansları belirler ve kişinin vücudunu analiz eder. Biz bu aşamaya ön sağlık analizi demekteyiz.
Ön sağlık analiziniz sonucu çıkan hastalıklar doktorumuz tarafından tedavi planının oluşturulması ile hastaya sunulur. Ortalama başarı oranı ve kaç seansta hangi tedavilerin uygulanacağı anlatılır. Hasta devam etmek isterse uygun zaman diliminde ilk seans başlar.
Seanslar esnasında hasta hiçbir ağrı, sızı, yan etki hissetmez. Dışarıdan takviye, ilaç almadığı için hiçbir yan etkisi yoktur. Sıfır günlük bebeğe dahi uygulanabilir.

Hasta rahat bir koltukta oturur. Doktorun önerdiği şekilde cihazla bağlantılı manyetik aktarımlar yapılır. Bu sırada hasta uyuyabilir, konuşabilir, kitap okuyabilir..

Belirli seans sonunda hasta hastalıklarının etkisinden çıkmaya başlar. Hastanın farkında olmadığı bir çok rahatsızlık da kendiliğinden düzelmeye başlar. Çünkü tedavi edilen ilgili organın bağlı olduğu diğer rahatsızlıklar da ortadan kaybolur. Kişi fizyolokik ve psikolojik bakımdan bütüncül bir iyileşme sürecine girer.
Hastalarımıza önerimiz bolca su içmeleri, seanslara düzenli gelmeleridir. Bunun dışında hiçbir ilaçla baskılanma yapılmaz.
Ayrıca akupunktur, çiçek terapisi, bilinçaltı arındırma gibi hizmetler de hastanın ihtiyacı varsa uygulanır, iyileşme süreci desteklenir.
Çölyak tedavisi bu yöntemle hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Kişi iyileşme sürecine girdiğinde yasaklı gıdaları tüketebilir olur, bağırsak sorunlarının ortadan kalktığını izler. Psikolojik iyileşme ile hastanın mutluluğu da maksimuma çıkarılır.

Çölyak alerjisi ile yıllardır uğraşmakta olan sayısız danışanımız umutsuz bir şekilde son çare olarak bizlere gelmiş olsalar da çölyak hastalığına bu sistem ile veda ettiler.
Doktorumuzla yapacağınız görüşme esnasında çölyak seansını da izleyebilir, hastalardan geri dönüş alabilirsiniz.